top of page

PRACUJE W POLSCE

Właściwa osoba we właściwym miejscu. W twoim zespole.

Znalezienie odpowiedniego kandydata może zająć dużo czasu, być żmudne i bardzo kosztowne. Nie martw się, zrobimy to za Ciebie.

O NAS

Kto  Jesteśmy

Work's in Poland jest firmą doradztwa personalnego oferującą rozwiązania swoim klientom. Nasza firma jest zarejestrowana i licencjonowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ). Niezależnie od Twoich potrzeb, możemy to zrealizować. Skontaktuj się z nami już dziś.

Nasza misja i wizja

Nasz cel; Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w oparciu o szacunek, uczciwość i zgodnie z zasadą B2B ma tworzyć pomost pomiędzy pracodawcami a osobami poszukującymi pracy w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów na stanowiska potrzebne na polskim rynku pracy.  W szczególności dążymy do zaspokojenia zapotrzebowania na kierowców dużych ciężarówek w Polsce i innych krajach europejskich z dużego tureckiego rynku pracy.

Nasze wartości

Kierujemy się wartościami moralnymi, które wypracowaliśmy zarówno w kontaktach biznesowych, jak i w relacjach z naszymi pracownikami. Proponujemy rozwiązania ich potrzeb w oparciu o wzajemny szacunek.

DLA PRACODAWCY

Informative Interview

SZYBKA REKRUTACJA

Swoje działania rozpoczynamy od instrukcji rekrutacyjnej od Ciebie lub działalność rekrutacyjną rozpoczynamy po podpisaniu umowy o współpracy.

Standing Meeting

REKRUTACJA I SELEKCJA

W ramach usługi rekrutacji i selekcji oceniamy ich kwalifikacje (wiedzę, umiejętności, postawy) w celu pozyskania kandydatów spełniających określone przez Ciebie kryteria i rekomendacji najlepszych. Realizujemy projekty rekrutacyjne w ścisłej współpracy z naszymi klientami

Casual Business Meeting

PEŁNE WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE

Zapewniając wszelkiego rodzaju wsparcie Twoim pracownikom od momentu wjazdu na terytorium Polski, pomagamy im bez problemu dotrzeć do Ciebie.

DLA PRACOWNIKA

Przede wszystkim przywiązujemy dużą wagę do wartości ludzkich. Ponieważ pracujemy w oparciu o satysfakcję klienta, Twoja satysfakcja jest dla nas niezwykle ważna.

Poprowadzimy Cię do realizacji Twoich marzeń i celów związanych z pracą za granicą. Chcemy, abyś wiedział, że wszystkie procedury zostaną przeprowadzone zgodnie z prawem, a Twoja firma będzie objęta gwarancją.

Business Meeting

KONTAKT

WORK'S IN POLAND

AGENCY PRACY

ul. Wolbromska 18/1B 53-148 Wrocław-POLSKA

NIP: 8992909892

REGON :  520319450

KRS : 0000929913

Numer licencji KRAZ : 27560

+48 889 124 292 

+90 542 289 17 05

Modern Work Space
bottom of page